АРОМАТИЗАТОР ДЛЯ ХАМАМА CAMYLLE BRUME DE HAMMAM "КВІТКА АПЕЛЬСИНА" 1000 мл (HAFO100)

Квітка апельсина (неролі) Омолаживающее, бадьорить з ніжним ароматом

Ефірна олія неролі надає антисептичну знеболювальну дію. Зміцнює судини, покращує кровообіг, нормалізує серцевий ритм, покращує травлення, сприяє зниженню ваги. Позбавляє від почуття страху, надає почуття впевненості, спокою, створює гарний настрій, є сильним сексуальним стимулятором. Омолоджує шкіру, розгладжує зморшки, скорочує пори, зменшує розтяжки.


41.40 €
1 656.00 грн

Ароматизатори з ефірних масел для парових лазень

Аромати виготовлені з емульсії 100% чистих і натуральних ефірних масел або натуральних духів. Brume de Hammam можна розсіяти за допомогою дифузора для ароматизатора, щоб змішати його з водяною парою перед випуском в парну. Він може використовуватися в чистому вигляді або розведеним відповідно до настройками ароматичного дифузора. Brume de Hammam можна також розпорошувати в парній, якщо він не обладнаний ароматичним дифузором. Brume de Hammam - найпопулярніший продукт, який використовується в спа-центрах розкішних і центрах таласотерапії в усьому світі. Відкрийте для себе наші аромати і випробуйте їх розслаблюючі, що заряджають енергією, освіжаючі, заспокійливі, худнуть, відновлюють і покращують настрій якості.

Переваги гарячої пари в поєднанні з перевагами ароматерапії
У парових лазнях ви можете відчути переваги гарячої пари, який відкриває пори шкіри і допомагає позбутися від мертвих клітин і токсинів. Занурений в навколишнє середовище, де температура досягає 50 ° C при 100% вологості, ваше тіло повністю розслаблене, а ваш розум заспокоєний. Тут все ваше тіло може вбирати переваги ефірних масел через шкіру і слизові оболонки. Цей досвід дає вам відчуття гарного самопочуття і чистоти на відміну від будь-якого іншого. Все ваше тіло очищено, і навіть ваша душа відчуває себе очищеної.
Виробник Camylle

Відео