Ароматизатор для хамама Camylle BRUME DE HAMMAM "Каяпут / Лимон" 1000мл (HACC100)

  • [ CAMYLLE BRUME DE HAMMAM "Каяпут/Лимон"]
  • Виробник:
  • Модель:
    BRUME DE HAMMAM

Каяпут / Лимон  Стимулюючий зі свіжим, фруктовим ароматом

Каяпут використовувався завдяки своїм лікувальним властивостям з давніх часів. Ефірна олія каяпута є потужним антисептичним і загальновідомим розслаблюючим м'язи. Лимон - найкращий ефірний масло для жінок. Він добре відомий своїми бактерицидними і антисептичними властивостями при застуді і підвищує природний імунітет. Дослідження, проведені в Японії, підтвердили, що використання лимонного масла в офісах може зменшити кількість прогулів удвічі і підвищити продуктивність

37.00 €
1 480.00 грн

Ароматизатори з ефірних масел для парових лазень

Аромати виготовлені з емульсії 100% чистих і натуральних ефірних масел або натуральних духів. Brume de Hammam можна розсіяти за допомогою дифузора для ароматизатора, щоб змішати його з водяною парою перед випуском в парну. Він може використовуватися в чистому вигляді або розведеним відповідно до настройками ароматичного дифузора. Brume de Hammam можна також розпорошувати в парній, якщо він не обладнаний ароматичним дифузором. Brume de Hammam - найпопулярніший продукт, який використовується в спа-центрах розкішних і центрах таласотерапії в усьому світі. Відкрийте для себе наші аромати і випробуйте їх розслаблюючі, що заряджають енергією, освіжаючі, заспокійливі, худнуть, відновлюють і покращують настрій якості.

Переваги гарячої пари в поєднанні з перевагами ароматерапії
У парових лазнях ви можете відчути переваги гарячої пари, який відкриває пори шкіри і допомагає позбутися від мертвих клітин і токсинів. Занурений в навколишнє середовище, де температура досягає 50 ° C при 100% вологості, ваше тіло повністю розслаблене, а ваш розум заспокоєний. Тут все ваше тіло може вбирати переваги ефірних масел через шкіру і слизові оболонки. Цей досвід дає вам відчуття гарного самопочуття і чистоти на відміну від будь-якого іншого. Все ваше тіло очищено, і навіть ваша душа відчуває себе очищеної.
Виробник Camylle

Відео