Ароматизатор для сауни Camylle Voile de Sauna "Сосна" 10 мл (SAPI109)

Сосна  Цілюще зі свіжим, пряним ароматом

Ефірна олія сосни особливо ефективно при лікуванні захворювань дихальних шляхів. Сосна також відома за свої стимулюючі властивості. Це цілюща суміш, дуже корисна, якщо Ви втомилися і Вам необхідна енергія. Крім того, воно допомагає при ревматизмі і втоми, використовується як очищає средство.В протягом довгих років розмарин вважається сильним (ефективним) лікарських і магічним рослиною. Існує легенда, що в 16 столітті королева Угорщини Ізабелла, яка була старою і хворою, стала молодою і здоровою завдяки лосьйону, основним компонентом якого був розмарин. Розмарин - саме бадьорить серед усіх ефірних масел.


1.06 €
39.22 грн

Лінія Voile de Sauna

Аромати для сауни Voile de Sauna повністю розчиняються у воді. Більшість виробників ефірних масел для сауни роблять їх на жирній основі. Після додавання в воду такі суміші залишаються плавати на поверхні. В результаті, вони згорають на каменях, виділяючи шкідливі речовини.

Ароматичні есенції Voile de Sauna розчиняються у воді без залишку. Додайте 10-20 мл складу на літр води і піддайте на гарячі камені. Гарячий шовковий пар огорне вас, принісши з собою цілющу енергію рослин. Дихайте повільно і глибоко, вбираючи в себе ефірні масла. Деякі з них заспокоюють і розслаблюють, а інші - збуджують і стимулюють. Виберіть на свій смак!


Виробник Camylle

Відео