Ароматизатори для ванн
  Фильтр

Сертифіковані ароматизатори для ванн

Басейн СПА-салону - місце, куди приходять розслабитися, відключитися від повсякденних справ і відновити душевні і фізичні сили. Аналогічні процедури можна влаштувати і у себе вдома, але тільки при наявності одного важливого компонента, який задає атмосферу дорогого СПА-центру - ароматизатори для ароматерапії.

Ефірні масла різних рослин розчиняють у воді. Пари піднімаються в повітря, завдяки чому їх сприймають нюховие рецептори і відповідні сигнали подаються в головний мозок. Тому ароматерапія діє настільки ефективно. Також речовини впливають на шкіру, через що тіло після таких ванн стає підтягнутим і більш пружним.

У СПА-центрах використовують ефірні масла зі спеціальним складом. Вони мають відновлюючий ефект, а також ні як не впливають на роботу обладнання. Їх додаткове корисна властивість - маскування запаху дезінфікувати приміщення, який є обов'язковим супутником будь-якого доглянутого басейну.

В інтернет-магазині «Капелькап» представлено шикарний вибір ароматизаторів для СПА-салонів, саун і басейнів. Вся продукція сертифікована і відповідає заявленим критеріям якості.

Ароматизатори для ванн


Топ продажу

Дивитися все