Комплект термометр і гігрометр для сауни DL (Горіх + Клен)

 • Виробник:
 • Модель:
  Комплект термометр и гигрометр для сауны DL (Орех + Клён)
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
 • Матеріал:
  Корпус з натурального дерева, Горіх + Клен
 • Габарити:
  340 х 195 мм

Комплект термометр і гігрометр для сауни в єдиному корпусі. Увага! Не розміщуйте комплект безпосередньо над кам'янкою! При виборі місця для монтажу, необхідно також враховувати і той факт, що температура всередині кабіни залежить від місця, так чим ближче до печі або до стелі, тим вище температура. Так само варто враховувати, що прилад показує температуру і вологість в безпосередній близькості від себе. Похибка пристрою становить: + - 3 ° С (для термометра) і + -10% (для гігрометра)

Розміри: 340 х 195 мм

Стандартні показники для клімату сауни:

Температура 100 ° C отн. Вологість 3-10%

Температура 80 ° С отн. Вологість 8-20%

Температура 60 ° С отн. Вологість 15-35%

Температура 50 ° С отн. Вологість 30-50%

144.00 €
5 328.00 грн
Наличие уточняйте

Аксесуари - це додаткові елементи, які підкреслюють стиль і дизайн будь то вигляду, або приміщення. Існує ціла серія необхідних деталей для сауни: термометр, гігрометр, комбінований термогігрометр, пісочний годинник - все це просто необхідно, оскільки служать зручності відвідувачів.

Пісочний годинник відміряють час, проведений в сауні, адже за правилами ширяння є ліміт на кожне перебування в парній. Пісочний годинник для саун, які випускає завод EOS, існують в п'яти варіантах дизайну. Зроблені з темного і світлого дерева, такий годинник комплектуються термогігрометри в аналогічному колірному рішенні.

Сучасні пульти управління EOS відображають поточну температуру на дисплеї, але пульти управління встановлюються зовні сауни. Тому, всередині кабіни необхідно встановити термометр і гігрометр, для контролю температури і вологості. Ці прилади кріпляться на протилежній від печі боці лазні, щоб показання приладів були найбільш точними.


Виробник EOS
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
Матеріал Корпус з натурального дерева, Горіх + Клен
Габарити 340 х 195 мм