Плити MARMOX Board PRO ULTRA - Flex 50 гнучкі з поперечними / поздовжніми прорізами (2500*600мм)

 • Виробник:
 • Модель:
  MARMOX Board PRO ULTRA - Flex 50
 • Діапазон температури :
  - 50°C - +75°C
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
 • Габарити:
  2500 x 600 x 50 mm

При будівництві або ремонті вашого будинку, використання плитки, мармуру або мозаїки надає йому індивідуальність. Велика увага приділяється ретельному вибору кольорів, розмірів і самого матеріалу. Однак, всі ці зусилля можуть виявитися марними, якщо вплив ззовні (наприклад, зміна температури, сонце, мороз, вологість або механічну напругу) викликає розшарування клею, руйнуючи конструкцію.

Плити MARMOX Board - гідроізоляційні плити під плитку виготовлені зі спіненого XPS з цементним покриттям, армованим скловолокном. Особлива перевага XPS полягає в тому, що на його теплоізоляційні властивості не впливають ні волога, ні вологі умови. Таким чином, плити стійкі до впливу води, вологи і пару, не капілярні, легкі і легко ріжуться - ідеальні для багатоцільового застосування, особливо у вологих приміщеннях.

Плити MARMOX Board - гідроізоляційні плити під плитку рекомендуються для використання на стінах, підлогах, а також для складання або вставки миючих столів, полиць, облицювань, ізоляції під проводами електричного опалення або перегородками.

Варіанти використання плит широкі і креативні.

Поверхня плит MARMOX Board підходить для нанесення плитки, мозаїки, натурального каменю, штукатурки або шпаклівки. Плити забезпечують швидку, просту і творчу конструкцію без сушіння або скорочення часу.

74.60 €
2 536.40 грн

Плити MARMOX Гнучкі - це гнучкі плити, призначені для вигінна до необхідної кривих, під мозаїчну плитку. Плити призначені для того, щоб зробити вигнуті конструкції більш доступними і конкурентоспроможними.

Гнучкі плити призначені для вигнутий покриттів або перегородок, наприклад покриття гідромасажна ванна, круглих зон душа і стовпчиків.

Плити MARMOX Гнучкі доступні з поздовжніми і поперечними прорізами.

MARMOX Board PRO / ULTRA - 50 - поперечними 2500 x 600 x 50 мм

MARMOX Board PRO / ULTRA - 50 - поздовжніми 2500 x 600 x 50 мм

Виробник MARMOX
Діапазон температури - 50°C - +75°C
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
Габарити 2500 x 600 x 50 mm