Плити MARMOX Board ULTRA 20 Гідроізоляційні плити під плитку (2500*600мм)

 • Виробник:
 • Модель:
  MARMOX Board ULTRA 20
 • Вага:
  1,80 кг/м²
 • Діапазон температури :
  - 50°C - +75°C
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
 • Габарити:
  2500 x 600 x 20 mm

При будівництві або ремонті вашого будинку, використання плитки, мармуру або мозаїки надає йому індивідуальність. Велика увага приділяється ретельному вибору кольорів, розмірів і самого матеріалу. Проте, всі ці зусилля можуть виявитися марними, якщо вплив ззовні (наприклад, зміна температури, сонце, мороз, вологість або механічна напруга) викликає розшарування клею, руйнуючи конструкцію.

Плити MARMOX Board – гідроізоляційні плити під плитку виготовлені зі спіненого XPS з цементним покриттям, армованим скловолокном. Особлива перевага XPS полягає в тому, що на його теплоізоляційні властивості не впливають ні волога, ні вологі умови. Таким чином, плити стійкі до впливу води, вологи і пару, не капілярні, легкі і легко ріжуться - ідеальні для багатоцільового застосування, особливо у вологих приміщеннях.

Плити MARMOX Board – гідроізоляційні плити під плитку рекомендуються для використання на стінах, підлогах, а також для складання або вставки мийних столів, полиць, облицювань, ізоляції під проводами електричного опалення або перегородками. Варіанти використання плит широкі і креативні.

Поверхня плит MARMOX Board підходить для нанесення плитки, мозаїки, натурального каменю, штукатурки або шпаклівки. Плити забезпечують швидку, просту і творчу конструкцію без сушіння або скорочення часу.

50.20 €
1 857.40 грн

Плити MARMOX ULTRA виготовлені з екструдованих пінополістирольних плит, покритих з обох сторін спеціальним полімерним цементним розчином, з посиленим лужної стійкістю скловолокнистою сіткою, що забезпечує дуже особливу текстуру поверхні, що забезпечує хороше зчеплення з плитковим клеєм. Плити з екструдованого пінополістиролу не містять CFC, HCFC та HBCD. Плити міцні, мають невелику вагу і стійкі до води. Поверхня готова до облицювання плиткою. Основна перевага плит MARMOX Board ULTRA - надзвичайні властивості щодо легкої ваги та водяної пари. Плити підходять для використання в якості підкладки для плитки як у сухих, так і у вологих приміщеннях та дуже вологих приміщеннях. Плити водонепроникні та теплоізоляційні. Вони дуже прості в різанні, користуванні та встановленні.

Особливістю плит MARMOX Board ULTRA є нова структура покриття, заснована на полімерцементній композиції зі склопластиковою сіткою. Нова функція робить плиту легшою і жорсткішою, ніж MARMOX Board PRO.

Для поверхонь плит MARMOX Board ULTRA використовується спеціально модифікований полімер - цементний розчин, армований лугостійкою скловолокнистою сіткою. Спеціально модифіковане покриття та вибрані матеріали призводять до прямого порівняння з перевагами MARMOX Board PRO, що значно спрощує обробку та роботу з плитами MARMOX Board ULTRA: 

• значне зниження ваги

• MARMOX Board ULTRA помітно жорсткіший 

• легше різати 

• ще зменшено водопоглинання


Технічні властивості XPS-пінополістирол:

Властивість                                                                 Стандарт / Норма          Результат 

щільність сировини                                                    DIN EN 1602                   >30 кг/м³ 

теплопровідність через 5 років                               DIN EN 13164               0,034 W/mK 

міцність на стиск з відхиленням 10%                     DIN EN 826                    300 kN/m² 

поглинання води після тривалого занурення     DIN EN 12087                 <1,0 Vol%

капілярність                                                                                                               нуль

пожежна властивість                                                  DIN EN 13501-1                  EВиробник MARMOX
Вага 1,80 кг/м²
Діапазон температури - 50°C - +75°C
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
Габарити 2500 x 600 x 20 mm

Відео