Гімалайська рожева сіль. Світильник Овал

 • Виробник:
 • Модель:
  Светильник Овал
 • Вага:
  3.250кг
 • Гарантія:
  1 рік
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні

Світильник-Овал з гімалайської солі - це відмінне дизайнерське рішення, яке припаде до смаку вам і вашим близьким при використанні його в лазні, або вашим дітям - як красивий  і корисний нічник.

Світильник Овал з гімалайської солі для лазні та сауни має такі особливості:

- Світильник виготовлений в формі овала. Він випромінює приглушений, тьмяний світло, який чудово підходить для бань і саун.

- Внаслідок нагрівання гімалайська сіль, з якої виготовлений світильник, іонізує повітря, що в свою чергу сприяє оздоровленню людського організму.

- Світильник вмикається і вимикається за допомогою зручного вимикача. У разі перегоряння лампи її можна замінити в лічені хвилини - для цього достатньо вийняти патрон і вкрутити нову лампу.

30.00 €
1 110.00 грн
Наличие уточняйте

Гімалайський рожева сіль Світильник Овал 

Стильна модель світильника з рожевої солі стане справжньою знахідкою для інтер'єру сауни і лазні. Її можна застосовувати також для дитячих кімнат в якості нічника. Пристрій створює слабке освітлення, але при цьому має унікальні лікувальні властивості. В результаті нагрівання з гімалайської солі виділяються корисні іони. Вони проникають в організм людини разом з повітрям, і допомагають в боротьбі з різними недугами. Управляти пристроєм дуже просто. Він включається всього за пару секунд. У разі перегоряння лампочки здійснюється швидка заміна. Досить кілька хвилин, щоб витягнути патрон і вкрутити нову лампочку.

Виробник PAL
Вага 3.250кг
Гарантія 1 рік
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні