Гімалайська рожева сіль. Світильник Піраміда

 • Виробник:
 • Модель:
  Светильник Пирамида
 • Вага:
  3.250
 • Гарантія:
  1 рік
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні

Світильник-піраміда з гімалайської солі - це відмінне дизайнерське рішення, яке припаде до смаку вам і вашим близьким при використанні його в лазні, або вашим дітям - як красивого й корисного нічника.

Світильник Піраміда з гімалайської солі для лазні та сауни має такі особливості:

Світильник виготовлений в формі піраміди. Він випромінює приглушений, тьмяний світло, який чудово підходить для бань і саун.

Внаслідок нагрівання гімалайська сіль, з якої виготовлений світильник, іонізує повітря, що в свою чергу сприяє оздоровленню людського організму.

Світильник вмикається і вимикається за допомогою зручного вимикача. У разі перегоряння лампи її можна замінити в лічені хвилини - для цього достатньо вийняти патрон і вкрутити нову лампу.

30.00 €
1 200.00 грн
Наличие уточняйте

Гімалайський рожева сіль Світильник Піраміда

Світильник у вигляді піраміди стане прикрасою будь-якої лазні і сауни. Його також можна використовувати в будь-якому приміщенні. Він володіє унікальними оздоровчими властивостями. Під час нагрівання з гімалайської солі починають виділятися корисні для людського організму іони. Вони збагачують повітря і позитивно впливають на організм. Нагрівання здійснюється за рахунок лампи, яка знаходиться всередині. Коли вона перегорає, то її можна швидко замінити. Наявність перемикача значно спрощує процес користування. Світильник створює приглушене світло, і тому підійде навіть для дитячих кімнат.

Виробник PAL
Вага 3.250
Гарантія 1 рік
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні