Гімалайська рожева сіль. Світильник Куля

 • Виробник:
 • Модель:
  Светильник-шар
 • Вага:
  3.250 кг
 • Гарантія:
  1 рік
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні

Світильник-куля з гімалайської солі - це відмінне дизайнерське рішення, яке припаде до смаку вам і вашим близьким при використанні його в лазні, або вашим дітям - як красивий  і корисний нічник.

Світильник Куля з гімалайської солі для лазні та сауни має такі особливості:

Світильник виготовлений у формі кулі. Він випромінює приглушене, тьмяне світло, яке чудово підходить для бань і саун.

 Внаслідок нагрівання гімалайська сіль, з якої виготовлений світильник, іонізує повітря, що в свою чергу сприяє оздоровленню людського організму.

 Світильник вмикається і вимикається за допомогою зручного вимикача. У разі перегоряння лампи її можна замінити в лічені хвилини - для цього достатньо вийняти патрон і вкрутити нову лампу.

30.00 €
1 110.00 грн
Наличие уточняйте

Гімалайський рожева сіль Світильник Куля

Світильник Куля зроблений з гімалайської рожевої солі. Він застосовується для іонізації повітря в приміщенні. Під час нагрівання з солі виділяються речовини, які позитивно впливають на організм людини. Дані пристосування часто застосовуються в саунах і лазнях. Вони створюють тьмяне світло і приємну атмосферу. Також світильник підійде для дитячої кімнати. Управління здійснюється за рахунок використання комфортного вимикача. Якщо всередині приладу перегорає лампа, то замінюється вона досить швидко. Для цього потрібно витягнути патрон, викрутить стару лампу і вкрутити нову. Світильник-куля стане відмінним дизайнерським рішенням.

Виробник PAL
Вага 3.250 кг
Гарантія 1 рік
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні