Гімалайська рожева сіль Світильник Скала 18-25 кг

Гімалайська сіль, як лікувальний засіб, на сьогоднішній день використовується в саунах, лазнях, СПА центрах, сольових кімнатах. Вона є джерелом більш 20 різних мікроелементів, необхідних для людського організму, серед яких є необхідний для щитовидної залози - йод, який регулює кислотно-лужну рівновагу крові - калій, який бере участь в процесах кровотворення і внутрішньоклітинного обміну необхідного для утворення гемоглобіну і міоглобіну - залізо, і багато інших.

Світильник Скала з гімалайської солі для лазні та сауни має такі особливості:

-  незвичайний зовнішній вигляд, що нагадує своєю формою маленьку скелю;

-  можливість використовувати світильник як нічник або підсвітку в темний час доби;

 - іони солі, наявної в світильнику, сприяють зменшенню кількості негативних елементів, які знаходяться в повітрі приміщення.

Подібні світильники дуже популярні серед шанувальників філософії «фен-шуй». Виділяються іони солі і тьмяне освітлення, створюють сприятливу атмосферу для відпочинку.


50.00 €
1 650.00 грн
Наличие уточняйте

Гімалайський рожева сіль Світильник Скала 18- 25 кг

Світильник у вигляді скелі виконаний з рожевої гімалайської солі. Його можна сміливо назвати оригінальним елементом декору для будь-якої сауни або лазні. Такий виріб припаде до смаку, як шанувальників «фен-шуй», так і звичайним господарям парилень. Ключова гідність даного світильника полягає в тому, що з його допомогою можна не тільки відпочити і розслабитися, а й ефективно поліпшити стан свого здоров'я. Рожева гімалайська сіль позитивно впливає на нервову й імунну систему, покращує кровообіг і лімфатичний відтік. Знаходитися в сауні або лазні, в якій встановлено такий світильник, набагато комфортніше і приємніше.

Виробник PAL