Гімалайська рожева сіль Світильник Скала 40-50

 • Виробник:
 • Модель:
  Скала 40-50
 • Вага:
  40-50 кг
 • Гарантія:
  1 рік
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні

Світильник скала з гімалайської солі - це масивний світильник, який відмінно підходить для освітлення приміщень, що мають високі температури, а саме для бань і саун. Світильник чудово вписується в будь-який інтер'єр і може використовуватися навіть в якості нічника в спальних кімнатах.

Світильник Скала з гімалайської солі для лазні та сауни має такі особливості:

- Привабливий незвичайний дизайн;

 - Корисні властивості іонів солі, які є в складі даного світильника, допоможуть зміцнити здоров'я, а приглушене світло посприяє швидкому розслабленню тіла, зняттю напруги з очей, і сприятливому відпочинку.

 - Сіль має лікувальні властивості, що стимулюють апетит, сприяють очищенню організму від шлаків, що розслабляють м'язові тканини і волокна, які поліпшують циркуляцію крові і лімфи, стабілізуючими вестибулярний апарат і т. Д.

 


100.00 €
3 700.00 грн
Наличие уточняйте

Гімалайський рожева сіль Світильник Скала 40-50 кг

Світильник Скала з рожевої гімалайської солі вагою 40-50 кг має цікавий незвичайний зовнішній вигляд. Він оригінально доповнить і прикрасить собою інтер'єр будь-якої сауни або лазні. Крім декоративних характеристик, такий виріб допомагає в оздоровленні організму. Мінерал, з якого зроблений світильник, при нагріванні виділяє понад вісімдесят інгредієнтів, завдяки чому відвідування парної, в якій є рожева гімалайська сіль, поліпшить роботу вестибулярного апарату, кровообіг, відтік лімфи, апетит, а також матиме позитивний вплив на імунну та нервову систему. Для отримання найкращих результатів світильник необхідно встановити поруч з піччю.

Виробник PAL
Вага 40-50 кг
Гарантія 1 рік
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні