Гімалайська сіль SF3

 • Виробник:
 • Модель:
  SF3
 • Гарантія:
  1 рік
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
 • Габарити:
  20х20х2.5 см

Соляна цегла застосовується для обробки стін лазень, саун, сольових кімнат. З соляної цегли викладають каміни, підлогу, зводять колони, стіни і інші масивні конструкції. Основна перевага соляної цегли - це міцність і довговічність.

Підсвітка з світлодіодів надає неповторність і естетичність.

Про користь гімалайської солі, з якої виготовляється соляні цеглини, найкраще розповість її склад: в ній міститься майже вся таблиця Менделєєва і ще 200 різних сполук з макро- і мікроелементів. Вона володіє потужним антибактеріальним ефектом, сприяє очищенню дихальних шляхів, насиченню організму корисними речовинами.

Гімалайський сіль використовується для лікування хронічних захворювань дихальних шляхів, шкірних хвороб, алергії, безсоння, для зняття втоми і стресу, психоемоційного напруження, омолодження, підвищення еластичності шкіри.

Знаходження в приміщенні, де використовувався в будівництві або декорі соляна цегла, підвищує імунітет, тонус, нормалізує обмін речовин і кровообіг, благотворно позначається на ендокринній і нервовій системі.

5.00 €
185.00 грн
Наличие уточняйте

Плитка 20х20х2,5см - SF3 з гімалайської рожевою солі є чудовим матеріалом для зведення саун і лазень. Її можна використовувати як для будівництва так і для декорування будь-яких поверхонь приміщення. Такий матеріал відрізняється неперевершеним зовнішнім виглядом і володіє величезною кількістю лікувальних властивостей. Даний мінерал використовується для поліпшення роботи нервової та імунної системи, він покращує кровообіг і відтік лімфи, робить позитивний вплив на суглоби, і багато іншого. Плитку нескладно укладати навіть самостійно, не вдаючись до послуг фахівців.

Виробник PAL
Гарантія 1 рік
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
Габарити 20х20х2.5 см