Гімалайська сіль SR10

 • Виробник:
 • Модель:
  SR10
 • Гарантія:
  1 рік
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
 • Вага: без облицювання:
  8-11 кг

Камені з гімалайської солі для лазні та сауни мають такі особливості:

Наявність гімалайської солі в парній сприяє очищенню організму від шлаків, покращує циркуляцію крові і працездатність серця, послаблює біль у суглобах, розслаблює м'язові тканини і стимулює апетит.

Камінь 8-11 кг можна використовувати як елементи декору, його встановлюють в місцях частого проведення часу (робочих кабінетах, місцях відпочинку, лазнях і саунах).

Камені для лазні та сауни з гімалайської рожевою солі широко використовуються в парних і набирають все більше популярності серед любителів саун і лазень. Проводячи лазневі процедури в парній з наявністю елементів гімалайської солі, ви зможете не тільки максимально розслабитися, але і поправити і примножити своє здоров'я.


20.00 €
740.00 грн
Наличие уточняйте

Гімалайський рожева сіль Камінь 8-11 кг SR10

Камінь вагою 8-11 кг з гімалайської солі - відмінний матеріал для декорування різних приміщень. Найбільш часто його використовують при облаштуванні парилень. Крім прекрасного зовнішнього вигляду, камінь з рожевої гімалайської солі має всебічно оздоровчий вплив. Даний мінерал покращує роботу нервової та імунної системи, апетит, роботу серця, суглобів. Гімалайський сіль допомагає в очищенні організму від токсинів і шлаків. Для того, щоб забезпечити найкращий відпочинок, розслаблення і оздоровлення в парильні, досить встановити даний камінь недалеко від грубки.

Виробник PAL
Гарантія 1 рік
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
Вага: без облицювання 8-11 кг