Ароматерапія для турецької лазні WDT DUFTDOS VARIO (Чотири аромата)

Дозуюча станція WDT з можливістю вибору від 2 до 4 ароматичних речовин. Інтенсивність ароматизації регулюється по кожному запаху індивідуально.


Ароматерапія - це стародавня наука і мистецтво застосування різних ароматичних масел для поліпшення здоров'я і настрою людини. У всіх стародавніх культурах аромати використовувалися для впливу на внутрішній стан людини. Більш ймовірно, ви самі помічали, що запах апельсина покращує настрій, а аромат свіжозвареної кави - стимулює роботу мозку.


Чому б не об'єднати приємне з корисним, встановивши Duftdos Vario (станція, дозирующая аромати) в хамаме. Можливе використання від двох до чотирьох ароматів, в залежності від комплектації та налаштовувати роботу поперемінно.


Інжектор ароматичного речовини монтується безпосередньо в паропровід. Таким чином, ароматний пар наповнює парну, створюючи особливу атмосферу кожної процедури, в залежності від використаного запаху. Вибір аромату можна здійснювати з виносного пульта управління, який знаходиться безпосередньо в парній. Інтенсивність дозування встановлюється індивідуально для кожного аромату на регуляторі. Під час дозування обраного аромату клапан на інших насосах закритий.

4 507.00 €
166 759.00 грн
Наличие уточняйте

Технічні характеристики:

Підключення 230 В / 50 Гц змінного струму
Споживана потужність 120 Вт * Макс.
Зворотне тиск ок. 0,5 бар
Розміри монтажної плати: 600 х 500 х 200 мм
Вага прибл. 5 кг
Потужність: 10 W
Застосування: для дозування ароматичних концентратів в паропровід
Виробник WDT