Парогенератор EOS SteamRock PREMIUM 3,0 / 6,0 / 9,0 кВт

 • [Парогенератор EOS SteamRock PREMIUM 3,0 / 6,0 / 9,0 кВт]
 • Виробник:
 • Модель:
  Парогенератор EOS SteamRock PREMIUM 3,0 / 6,0 / 9,0 кВт
EOS SteamRock PREMIUM преміальний парогенератор для турецьких лазень і парових кімнат. Регулювання здійснюється за температурі. На відміну від попередніх моделей в комплект поставки не входить панель управління. Може використовуватися в якості додаткового парогенератора в хамамах великого обсягу, так само в різних видах саун і лазень, або при наявності пульта управління для всієї СПА зони, наприклад EOS Emotouch II + або Emotouch 3.


Технічне рішення.

При створенні парогенератора EOS SteamRock PREMIUM застосовувалися новітні запатентовані технології та розробки інженерів EOS Saunatechnik. Основне технічні відміну від парогенераторів попередніх поколінь - це оновлена ​​система пароутворення. Тени винесені на зовнішній контур бака для води, що забезпечує рівномірний нагрів і легкий пар, так само ця технологія служить для полегшення процесу очищення, в тому числі мануальної і запобігає утворення накипу на нагрівальних елементах. Вбудована система очищення від накипу запускає програму при необхідності, параметри задаються в залежності від жорсткості води і умов експлуатації (приватна / комерційна). Так само SteamRock оснащений вбудованими автоматами захисту електричного кола, захистом від перегріву, надлишкового тиску пара. Ароматерапія в парових лазнях давно стала класикою, саме з цього, SteamRock комплектується двома насосами для дозування ароматичних концентратів безпосередньо в паропровід.

Крім серйозних технічних рішень, був доопрацьований корпус парогенератора і система кріплень для більш зручного монтажу та обслуговування. Сам парогенератор можна встановлювати в будь-якому місці: вище або нижче парної, а систему управління і зовсім розташовувати на відстані до 50 м. Від парогенератора.

8 910.00 €
294 030.00 грн

Технічні характеристики:

 • Підключення: 400 V 3n Ac 50 Hz
 • Габарити: 670 x 460 x 350
 • Потужність: 9,0 (6,0 / 3,0) кВт
 • Регулювання потужності парогенератора на місці установки
  Регулювання мікроклімату здійснюється за температурі

Pастосування:
В якості додаткового парогенератора в турецьких лазнях великого обсягу, в різних видах саун і лазень, або при наявності пульта управління для всієї СПА зони, наприклад EOS Emotouch II + або Emotouch 3.

Виробник EOS