Парогенератор Sawo STN-75 SST DFP

  • [Парогенератор Sawo STN-75 SST DFP ]
  • Виробник:
  • Модель:
    STN-75 SST DFP
  • Вага: без облицювання:
    19 кг

Парогенератори Sawo - це воістину потужне обладнання для створення м'якого вологого мікроклімату бані або хамаму. Він відмінно підходить для використання в домашній парній і стане прекрасним доповненням для кам'янки в комерційній сауні об'ємом 2-40 кубічних метрів. Корпус і внутрішні частини електропароутворювача повністю виконані з нержавіючої сталі. Це гарантує безперебійну роботу моделі в агресивних умовах підвищеної температури і 100% вологості. Шкідливі для експлуатації парогенератора хімічні сполуки своєчасно видаляються автоматичною системою очищення. Зволожувач має три додаткові функції, завдяки яким банні процедури стануть ще більш комфортними: автоматичний насос ароматизатора створює неповторну атмосферу, ви можете підключити управління світлом і вентиляцією безпосередньо до парогенератора. Парогенератор Sawo розрахований на підключення до мережі 220В і 380В. Установка парогенератора  підлогова.

Парогенератори моделі SST - з пультом управління і сенсорним екраном (Touch Screen).


1 860.00 €
68 820.00 грн

Компанія Sawo постійно працює над створенням високоякісного обладнання для лазень і саун. Асортимент виробника передбачає всі можливі очікування своїх клієнтів. Якщо ви любите вологу російську баню або віддаєте перевагу розслаблятися в густому тумані турецького хамама, вам неодмінно варто купити електропароутворювач Sawo . Даний агрегат встановлюється в якості доповнення до будь-якої електрокам'янки, газової або дров'яної банної печі. Зволожувач Sawo  повністю автономний і не вимагає сумісності з іншим банним обладнанням. Для отримання дрібнодисперсної легкої пари вам не знадобиться підливати воду на камені. Все що вам потрібно - це зробити 3 простих кроки:

- заповніть резервуар пароутворювача водою або відваром з трав для бані;

- встановіть необхідний режим роботи пароутворювача;

- прийміть зручну позицію для розслаблення і насолодитеся процедурою парення.

У нашому інтернет-магазині вас чекає приємна ціна на парогенератор Sawo, можливість купити всі необхідні аксесуари для його повноцінної роботи і швидка доставка. Сумніваєтеся підійде вам дана модель? Замовте зворотній дзвінок. Наші менеджери проведуть детальну консультацію та допоможуть з вибором.


Виробник SAWO
Вага: без облицювання 19 кг