Електрична піч для сауни Mythos S 45 Champagner-Bronze (12-15 кВт) (підлогове виконання)

 • Виробник:
 • Модель:
  Mythos S 45 Champagner-Bronze (напольное исполнение)
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
 • Колір:
  Бежевий з бронзовим
 • Підключення до мережі:
  400 V 3N AC
 • Парогенератор:
  Парогенератор: окремий елемент, 2,0 кВт або 3,0 кВт. Можливе підключення з правого і з лівого боку печі, а так де одночасна робота двох парогенераторів. Підключення парогенератора: 230 V 1N AC Колір парогенератора: Бронзовий
 • Пульт керування:
  Рекомендуємо використовувати з пультом EmoTouch II +.
 • Габарити:
  840 x 500 x 370 мм
 • Завантаження каміння:
  до 45 кг каменів Комплект кубічних каменів, пофарбованих у колір корпусу печі, входить в комплект поставки.

Електрична піч для саун EOS Mythos S 35 і EOS Mythos S 45 - преміальний сегмент обладнання для саун. Перші печі EOS Mythos з'явилися в 2012 році, і відразу ж отримали визнання європейських критиків і цінителів, у вигляді двох нагород IF Design і Golden Wave. Журі оцінили дизайн і функціональність, технічне виконання і увагу до деталей, а також простоту монтажу, експлуатації та обслуговування. Якщо фінський дизайн черпає натхнення в природі, то німці - природжені механіки та інженери люблять строгі, чіткі, прямі лінії. І в печі для саун EOS Mythos ця любов зведена в абсолют. Сама кам'янка виконана в прямокутній формі, яка доповнена (опціонально) ще і верхньої гратами з акуратними кубічними камінням з талькохлорита. У 2015 році модельний ряд доповнили кольорові печі: в білому, чорному, чорно-білому, бежево-бронзовому і бронзово-червоному кольорі. Декоративні кубічні камені з талькохлорита, пофарбовані в тон печі, безсумнівно є тією родзинкою, яка буде привертати до себе увагу. Природно, вона відповідає всім параметрам EOS S-Line:

Більш якісні матеріали корпусу і тени
Збільшена до 5 років гарантія

Лівобічний парогенератор:
 • 2,0 кВт:  1813 €
 • 3,0 кВт:  1958 €
Правобічний парогенератор:
 • 2,0 кВт:  1813 €
 • 3,0 кВт:  1958 €
Комплект парогенераторів лівий + правий 2,0 кВт: 3143 €
Комплект парогенераторів лівий + правий 3,0 кВт: 3492 €

3 698.00 €
136 826.00 грн
Наличие уточняйте

Печі для саун і лазень бувають електричні, дров'яні або газові.

Електричні кам'янки є найбільш зручним і компромісним варіантом. Відпадає необхідність в димоході, в заготівлі дров. Електричну піч можна встановити в приватному будинку або квартирі.

Парогенератор: окремий елемент, 2,0 кВт або 3,0 кВт. Можливе підключення справа, зліва, а також одночасна робота двох парогенераторів. Колір парогенератора: Білий або чорний.

Габарити парогенератора: 840 х 80 х 370 мм. Комплект кубічних каменів, пофарбованих у колір корпусу печі, входить в комплект поставки.

Виробник EOS
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
Колір Бежевий з бронзовим
Підключення до мережі 400 V 3N AC
Парогенератор Парогенератор: окремий елемент, 2,0 кВт або 3,0 кВт. Можливе підключення з правого і з лівого боку печі, а так де одночасна робота двох парогенераторів. Підключення парогенератора: 230 V 1N AC Колір парогенератора: Бронзовий
Пульт керування Рекомендуємо використовувати з пультом EmoTouch II +.
Габарити 840 x 500 x 370 мм
Завантаження каміння до 45 кг каменів Комплект кубічних каменів, пофарбованих у колір корпусу печі, входить в комплект поставки.