Електрокам'янка SAWO SUPER NIMBUS NIM-180N

 • Виробник:
 • Модель:
  SUPER NIMBUS NIM-180N
 • Гарантія:
  1 рік
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
 • Підключення до мережі:
  380В
 • Габарити:
  490 x 775 x470
 • Завантаження каміння:
  60-75 + 100 т/х

Електрокам'янка SAWO NIMBUS NIM-180N  - справжній подарунок для тих, хто віддає перевагу виключно природні матеріали в обробці обладнання для лазень і саун. Проста геометрична форма корпусу тільки підкреслює силу і красу натурального каменю. Унікальність моделі полягає в тому, що всі поверхні печі виконані з талькохлорид цілком! Що це дає крім приголомшливого декоративного ефекту? Камінь талькохлорид швидко розігрівається, довго утримує тепло, перетворює воду в чудовий пар.

Крім того, щоб урізноманітнити можливі варіанти відпочинку під час сеансу в сауні, яку прикрашає така електрична піч SAWO, виробник спеціальним чином обробив кам'яні поверхні у верхній частині корпусу. Справа в тому, що по кутах піч має поглиблення в камені, призначені для наповнення їх арома-оліями або трав'яними настоями. Легкий пар, народжений з короткочасного «союзу» розпеченого каменю і чистої прохолодної води, що проникає в кожну клітинку тіла м'яке тепло, що вабить аромат евкаліпта ... Таким може бути і Ваш відпочинок з піччю SAWO NIMBUS NIM-180N ! Звертаємо Вашу увагу на те, що потужність цієї моделі - 18кВт


1 550.00 €
57 350.00 грн
Наличие уточняйте

Одним з провідних виробників банного устаткування є фінська компанія Sawo. Компанія Sawo спеціалізується на випуску електричних банних печей, парогенераторів, а також саун. Електрокам'янки Sawo являють собою пристрої, які складаються з корпусу, ємності для каменів і технічної установки - електричного тена. Кам'янка електропечей Sawo оснащена спеціальними вентиляційними шахтами, які сприяють рівномірній тепловіддачі.

Переваги електрокаменок Sawo:

 • маючи електрокам'янку, не потрібно заготовлювати дрова;
 • просте управління (необхідно тільки задати певний режим);
 • електрокам'янці не потрібен димохід;
 • електрокам'янки не тільки багатофункціональні, але і мають оригінальний дизайн;
 • збільшена ємність для каменів, завдяки якій пар в парильні зберігається набагато довше.

Модельний ряд електрокам'янок Sawo має багато різних варіантів. Це дозволяє вибрати таку банну піч, яка найбільш відповідає бажаним характеристикам. Електрокам'янки Sawo серій Scandia, Mini, Savonia добре підійдуть для невеликих саун. Дані лазневі печі, мають компактні розміри і окрему панель управління. Електропечі Sawo Tower обладнані глибокою кам'янкою в ​​сталевому сітчастому корпусі, що дозволяє досягти максимально приємного, м'якого пару. Кам'янки Sawo Nordex обладнані парогенератором для додаткового зволоження пара. Електричні печі серій Cumulus, Nimbus, Altostatus мають корпус, зроблений з талькохлорита, що акумулює і добре поширює тепло по периметру парилки.

Виробник SAWO
Гарантія 1 рік
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
Підключення до мережі 380В
Габарити 490 x 775 x470
Завантаження каміння 60-75 + 100 т/х