Електрокам'янка SAWO TOWER TH12-180N

 • Виробник:
 • Модель:
  TOWER TH12-180N
 • Гарантія:
  1 рік
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
 • Підключення до мережі:
  380В
 • Габарити:
  540 x 540 x 1300 мм
 • Завантаження каміння:
  360 кг

Нова електрокам'янка SAWO TOWER має унікальну конструкцію у вигляді вежі, заповненою камінням. Завдяки такому рішенню, піч здатна вміщати в себе, в залежності від моделі, від 70 до 360 кг каменів. Велика маса каменів дозволяє отримати в сауні рясний вологий пар, який за якістю не поступається пару в лазні з дерев'яною піччю. За рахунок подачі води збоку на різні рівні кам'янки, можна домогтися регулювання інтенсивності пара - внизу камені розігріті менше ніж зверху, значить і пар від нижніх каменів буде більш помірний, ніж від верхніх.

Ще одна перевага особлива ​​форма корпусу печі SAWO TOWER, полягає в тому, що вона займає небагато місця в сауні при досить великій ємності каменів. Кам'янку зручно розташувати в кутку парильні, а воду можна підводити з будь-якої відкритої сторони печі. Мабуть, даний дизайн електричної печі для сауни є не тільки самим компактним, але і найефективнішим з наявних в даний час.

Деякі моделі печей SAWO TOWER оснащені виносною панеллю керування, яка дозволяє включати кам'янку і контролювати температуру не заходячи в сауну. Це зручніше, ніж користуватися вбудованим регулятором, а електронний контроль температури проводиться датчиком, розташованим на стіні, всередині сауни.


1 632.00 €
60 384.00 грн
Наличие уточняйте

Одним з провідних виробників банного устаткування є фінська компанія Sawo. Компанія Sawo спеціалізується на випуску електричних банних печей, парогенераторів, а також саун. Електрокам'янки Sawo являють собою пристрої, які складаються з корпусу, ємності для каменів і технічної установки - електричного тена. Кам'янка електропечей Sawo оснащена спеціальними вентиляційними шахтами, які сприяють рівномірній тепловіддачі.

Переваги електрокаменок Sawo:

 • маючи електрокам'янку, не потрібно заготовлювати дрова;
 • просте управління (необхідно тільки задати певний режим);
 • електрокам'янці не потрібен димохід;
 • електрокам'янки не тільки багатофункціональні, але і мають оригінальний дизайн;
 • збільшена ємність для каменів, завдяки якій пар в парильні зберігається набагато довше.

Модельний ряд електрокам'янок Sawo має багато різних варіантів. Це дозволяє вибрати таку банну піч, яка найбільш відповідає бажаним характеристикам. Електрокам'янки Sawo серій Scandia, Mini, Savonia добре підійдуть для невеликих саун. Дані лазневі печі, мають компактні розміри і окрему панель управління. Електропечі Sawo Tower обладнані глибокою кам'янкою в ​​сталевому сітчастому корпусі, що дозволяє досягти максимально приємного, м'якого пару. Кам'янки Sawo Nordex обладнані парогенератором для додаткового зволоження пара. Електричні печі серій Cumulus, Nimbus, Altostatus мають корпус, зроблений з талькохлорита, що акумулює і добре поширює тепло по периметру парилки.

Виробник SAWO
Гарантія 1 рік
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
Підключення до мережі 380В
Габарити 540 x 540 x 1300 мм
Завантаження каміння 360 кг