Електропіч SAWO NIMBUS COMBI NIMC 150NS

 • Виробник:
 • Модель:
  NIMBUS COMBI NIMC 150NS
 • Гарантія:
  1 рік
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
 • Габарити:
  Висота: 690 мм Ширина: 775 мм Глибина: 470 мм
 • Завантаження каміння:
  70кг

Електрична піч для сауни SAWO NIMBUS COMBI NIMC з парогенератором - це комбінація електричної печі і парогенератора, призначена для підлогової установки в саунах середніх розмірів. Піч повністю зроблена з талькохлорита, природного каменю, що добре акумулює і зберігає теплову енергію. Піч NIMBUS рівномірно розподіляє тепло по всьому парильному приміщенні, в той же час мінімізуючи теплові втрати. Дана модель має ніжку, що прикріплюється до підлоги. Це дозволяє надати електрокам'янці стійке положення. У верхній частині кам'янки є спеціальні резервуари для ароматичних есенцій.

У печі встановлені шість нагрівальних елементів SAV200 (кожен по 2,0 кВт). Управління електрокам'янкою здійснюється за допомогою виносного пульта (поставляється окремо), який встановлюється поза приміщенням парилки.

Дана модель печі SAWO поставляється в комплекті з потужним парогенератором. Металеві деталі печі і резервуар для води виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі.

Вам подобається чергувати сеанси фінської сухої сауни, вологої турецької або трав'яний (ароматичної) лазні? Ви є шанувальником красивих натуральних матеріалів? Тоді електрокам'янка SAWO NIMBUS COMBI NIMC підійде Вам, як найкраще!

Електричні печі NIMBUS COMBI NIMC рекомендуються встановлювати поряд з дверима. У цьому випадку більш холодне повітря, що надходить через двері, змішується з гарячим повітрям електричної  печі. Так як електрокам'янка дуже сильно нагрівається, щоб уникнути випадкового зіткнення з її гарячими поверхнями рекомендується використовувати захисну огорожу.


1 813.00 €
67 081.00 грн
Наличие уточняйте

Одним з провідних виробників банного устаткування є фінська компанія Sawo. Компанія Sawo спеціалізується на випуску електричних банних печей, парогенераторів, а також саун. Електрокам'янки Sawo являють собою пристрої, які складаються з корпусу, ємності для каменів і технічної установки - електричного тена. Кам'янка електропечей Sawo оснащена спеціальними вентиляційними шахтами, які сприяють рівномірній тепловіддачі.

Переваги електрокаменок Sawo:

 • маючи електрокам'янку, не потрібно заготовлювати дрова;
 • просте управління (необхідно тільки задати певний режим);
 • електрокам'янці не потрібен димохід;
 • електрокам'янки не тільки багатофункціональні, але і мають оригінальний дизайн;
 • збільшена ємність для каменів, завдяки якій пар в парильні зберігається набагато довше.

Модельний ряд електрокам'янок Sawo має багато різних варіантів. Це дозволяє вибрати таку банну піч, яка найбільш відповідає бажаним характеристикам. Електрокам'янки Sawo серій Scandia, Mini, Savonia добре підійдуть для невеликих саун. Дані лазневі печі, мають компактні розміри і окрему панель управління. Електропечі Sawo Tower обладнані глибокою кам'янкою в ​​сталевому сітчастому корпусі, що дозволяє досягти максимально приємного, м'якого пару. Кам'янки Sawo Nordex обладнані парогенератором для додаткового зволоження пара. Електричні печі серій Cumulus, Nimbus, Altostatus мають корпус, зроблений з талькохлорита, що акумулює і добре поширює тепло по периметру парилки.

Виробник SAWO
Гарантія 1 рік
Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
Габарити Висота: 690 мм Ширина: 775 мм Глибина: 470 мм
Завантаження каміння 70кг