Крижана купіль

 • Виробник:
 • Модель:
  Ледяная купель
 • Доставка/Оплата:
  Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
 • Підключення до мережі:
  380 V, 50 Hz, N, PE
 • Габарити:
  1500 х 1500 х 1500 мм

  Крижана ополонку - атракціон для екстремального охолодження, який виглядає як справжнісінька зимова ополонку: на стінках утворюється крижана кірка, а температура води коливається від 0 до +1 ° C.

   Басейн виготовляється з нержавіючої сталі. До комплекту обладнання входять: холодильна панель, яка відповідає за охолодження купелі, трубопровід для холодоагенту, технічний блок, система управління, система охолодження тех. блоку (повітряне або водяне).

   Крижана купіль розширює можливості для екстремального охолодження незалежно від сезону і погоди за вікном. Так само це хороший спосіб остудити тіло після відвідування сауни, лазні або хамаму.

   • Підключення: 380 V, 50 Hz, N, PE
   • Продуктивність 2-7 cm / 24 h
   • Температура води -0,5 ° C до +3 ° C

   1500 х 1500 х 1500 мм - 45220 €

   1500 х 2000 х 1500 мм - 50440 €

   2000 х 2000 х 1500 мм - 65090 €


    45 220.00 €
    1 673 140.00 грн
    Наличие уточняйте

    Крижана ополонка - це купіль, розмір і форма якої залежить виключно від побажань замовника. Сам басейн може бути побудований з різних матеріалів: бетон, сучасні легкі панелі з полістиролу Lux Elements. Проектувальники СПА зон абсолютно не обмежені в дизайні, так як лицьова обробка може бути виконана із спеціальних сортів дерева, мозаїки, керамічної плитки - що залишає простір для польоту думки. У готовому вигляді, цей атракціон для екстремального охолодження виглядає як справжнісінька зимова ополонку: на стінках утворюється крижана кірка, а температура води коливається від 0 до +1 ° C. Таким чином досягається повна імітація зимової купелі.

    Комплект обладнання залежить головним чином від розміру басейну. Мінімальний розмір купелі 1500 х 1500 х 1500 мм. При таких габаритах басейну, вимагається технічна блок 750 х 750 х 750 мм. В даному випадку, є можливість заховати силову і холодильну частина під подіум, при більшому розмірі басейну може вимагатися технічне приміщення. Для зручності монтажу весь комплект обладнання - це єдиний технічний блок. У нього входять: холодильна панель, яка відповідає за охолодження купелі, трубопровід для холодоагенту, технічний блок, система управління, система охолодження тех. блоку (повітряне або водяне).

    Усередині купелі встановлені датчики, які відстежують температуру води. Для крижаної купелі необхідно підключення води і електрики. При цьому, споживання електроенергії залежить від розміру ополонці і температури навколишнього середовища.

    Управління настройками здійснюється з блоку управління, розташованого на корпусі, там же можна відстежувати показники датчиків температури. Так само всередині крижаній ополонці світлодіодне кольорове RGB освітлення. Вода в купелі, підсвічена всіма кольорами веселки, заломлюючись в льоду, малює неповторні кольорові візерунки, які не поступаються за фарбам північного сяйва. Для того щоб задати колір підсвічування або цикл чергування кольору необхідно вибрати відповідні налаштування на пульті управління.
    Крижана купіль розширює можливості для екстремального охолодження незалежно від сезону і погоди за вікном. Так само це хороший спосіб остудити тіло після відвідування сауни, лазні або хамаму. В баню потрібно ходити правильно: уникати перегріву, чергувати нагрівання та охолодження. Подив і захоплення відвідувачів від занурення в крижану купіль гарантовані.    Виробник EOS
    Доставка/Оплата Передоплата 30% або накладений платіж. Термін доставки 3 дні
    Підключення до мережі 380 V, 50 Hz, N, PE
    Габарити 1500 х 1500 х 1500 мм